| Justonequestion44 a întrebat:

Bună!
Și-a făcut cineva recent găuri în urechi la bijuteria Iosia din Arad? Dacă da, cât costa? Și cât costă cerceii medicinali?

3 răspunsuri:
| Oanaoni a răspuns:

Mai bine îți comanzi tu de pe net pistol și faci găuri când vrei. Scrie pe google "pistol pentru găuri de plastic" și o să vezi cum arata, cât e de mic. Pistolul vine și cu cercei medicinali. La bijuterie când mi am făcut mi s-a infectat, cu acel pistol de plastic mi am făcut 7 găuri. fără infecție! Succes, ai și tutoriale pe Youtube.

| Justonequestion44 explică (pentru Oanaoni):

M-am dus la bijuterie, și a fost foarte ok?

| Oanaoni a răspuns:

Precizez : e bine sa ți le facă cineva pentru a le da drept