| valerikaa a întrebat:

la ce ajuta aceste produs? http://avonshop.co.uk/shop/assets/images/prod/prod_11216 24.jpg e de la avon, acum l-am cumparat, cum se foloseste si la ce ajuta? funda :)

6 răspunsuri:
| ImCalledLamă a răspuns:

Cred ca e un gel de dus sau o crema hidratanta

| valerikaa explică (pentru ImCalledLamă):

Este un fel de crema, care se aplica inainte de a te spala pe fata, dar vreau sa stiu la ce ajuta.

| ImCalledLamă a răspuns (pentru valerikaa):

Ce poate face o crema hidratanta? hidrateaza laughing curata fata

| valerikaa explică (pentru ImCalledLamă):

Daca ai fi citi ce scrie pe imagine "3 in 1" ai intelege

| ImCalledLamă a răspuns (pentru valerikaa):

Am citit, da si tu acuma cumperi fara sa sti...mama are produse avon care si sunt pentru hidratarea pielii, are mai multe formule in el... oricum nu e nimic rau tongue

| valerikaa explică (pentru ImCalledLamă):

Am stiut despre acest produs inainte sa il cumpar, dar, as vrea mai multe informatii decat cele care scrie pe produs.