| ramonash1234 a întrebat:

La ce picior va place sa purtatzi bratara? La stangul, la dreptul, alternativ, sau la amandoua picioarele odata? Yo port cate o bratara la amandoua picioarele odata big grin

Răspuns Câştigător
| Biby a răspuns:

E dragut pe ambele picioare odata dar si la stangul si la dreptul poti purta pe oricare.

3 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Nu port bratara pe picior, poate doar una micuta si foarte fina rareori, indiferent de picior, pe care nimeresc laughing.

| Crisstina a răspuns:

Nu`mi plac bratarile pe picior.big grin prefer multe inele pe degetele de la mana si de asemenea bratari pe maini. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se poarta acum? :O http://sp2.ro/019926