| ramonash1234 a întrebat:

Mie imi plac foarte mult inelele pentru picior, dar si bratarile de picior. Voi ce parere aveti? Va plac? Cate purtatzi? Pe ce picior, degete? Yo am cate 1 inel pe al 2lea deget si 1 bratara si la stangul si la dreptul

Răspuns Câştigător
| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Eu le ador ...la orice magazin de bijuterii care ajung imi cumpar cate un accesoriuhappy
in fiecare zi imi schimb ori bratara ori inelulbig grin
si eu port inelul pe al 2-lea deget:X

4 răspunsuri:
| campanario a răspuns:

Imi plac, insa nu pe toata lumea le avantajeaza.happy Bratarile imi plac. Inelele, nu prea, am degetele strambe, asta pentru ca m-am chinuit cu papuci de marime mai mica. Eram o vreme obsedata de marimea piciorului meu laughing. Si eu port doar un 36 stii? In fine. cum ziceam, is faine, insa le poarta cine poate.winking

| MyMy_3116 a răspuns:

Hmm...de inele nu comentez pentru ca mie personal nu-mi plac dar bratarile le adorlove struckEu in general port una la un piciorwinking sau mai multe pe acelasi picior dar bratari nu prea incarcatewinking

| Sele a răspuns:

Si mie imi placbig grin eu port o brata de picior si un inel big grin laughing

| Aןןє a răspuns:

Inele nu prea port. Dar bratari da happy Imi place sa port una mai incarcata happy. sau mai multe dar simple.