| 0SomeOne0 a întrebat:

La scoala colegii mei, in special fetele(probabil pentru ca le intereseaza mai mult moda) spun ca ma imbrac numai in negru.Este adevarat ca ma mai imbrac si in negru cateodata, dar niciodata complet in negru.Nu cred ca cineva se imbraca tot timpul in roz, galben etc.(culori deschise).
P. S: Da, ascult rock, metal etc. dar nu sunt depresiva sau alte prostii ce se spun despre rockeri/gotici.
Intrebarea este De ce ma exclud din grupul lor?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

De fapt esti o cocalara roakerita si chiar nu-mi pasa de tine...
Apropo: Care e itrebarea?

| Libelle a răspuns:

Si eu am zile cand ma imbrac numai in negru.
Negru, rosu si gri.Culorile melebig grinSi ce ma intereseaza ce zic ceilalti? Nu traiesc ei viata mea, ci eu.

| Letytzy@ a răspuns:

Auzi.care e intrebarea ta?

| 0SomeOne0 explică:

Shadowhekbig grinaca nu iti pasa de mine(si nici nu iti cer sa iti pese pentru ca nu te cunosc. dar dupa cum vorbesti nu cred ca esti un om bun). atunci nu raspunde la intrebare. Tu ai raspus la intrebare singur, nu te-am obligat eu. Tu nu ma cunosti si nici nu poti sa spui cum sunt.

| 0SomeOne0 explică:

Raspuns anonim Nu am spus nimanui ca ascult rock, decat familiei mele.Nu ai de unde sa stii daca sunt cum spui tu sau nu si nu poti sti daca ma laud(pentru ca lauda nu este un lucru bun).

| 0SomeOne0 explică:

Multumesc mult celor care au raspuns la intrebare si nu m-au jignit doar pentru ca ascult rock.

| 0SomeOne0 explică:

P. S. Unii oameni chiar au o imaginatie bogata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

? chiar nu inteleg care este intrebarea adica daca nu te simti bine cu ce spun ceilalti ce? ti-e greu sa-ti iei o haina colorata? sau poate asta e stilul tau daca iti place iti place iti place mai sumbru bine le spui ca asa esti si cine te accepta te accepta asa cum esti sau deloc...totusi ai fi primit mai multe raspunsur(bune) daca puneai o intrebare nu un moft pentru ca pana la urma asta e un moft vrei sa pari cine nu esti daca intelegeai ceea ce vrea sa spuna muzica rock nu intrai pe formumuri si te,, laudai'' draga mea, pana sa stii cu ce se mananca rocul nu trebuie sa vrei sa fii sumbra ci sa fii si sa nu-ti pese...chiar esti o cocalaralove struck ne mai auzim numai bine