| ByaKid a întrebat:

Va rog ajutati-ma sad. Am intrat intr'un grup si m-am inteles bine cu toti. Apoi dupa un timp cel care ne tinea grupul pe picioare a plecat in vacanta cu parintii in italia roma iar toti au inceput sa se certe. Au inceput sa ma faca ciudata findca eram singura dintre ei care asculta rock si se imbraca in negru si culori inchise. Dar ne-am impacat doar pentru baiatul acela.Acum a venit inapoi de 3 zile si au inceput iar certurile. Ei iar ma fac ciudata si in toate felurile ma barfesc si pe fata ma pupa ( undeva). Eu m-am atasat foarte tare de ei toti dar ei m-au facut sa ma schimb si sa devin depresiva fara sa stiee.Tot ce fac ei ma doare si nu trece o seara fara sa plang din cauza lor.Simt ca nu mai pot. Ce sa fac? Sa stau cu ei si sa ma schimb eu sau sa raman cu altii?sad Va rog ajutati-macrying

2 răspunsuri:
| geosweet a răspuns:

Hey! eu zic sa schimbi grupul daca ti-ar fi prieteni adevarati tear placea asa cum esti nu tear critica din niste porcari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff
asa se intamla cu o colega de-a mea
pai:
-ori te plac aia si nu stiu cum sasi exprime sentimentele
-ori nu tiai gasit grupul potrivit
eu zic sa schimi grupul