| Biiencutza_6492 a întrebat:

luna care vine pe 17 implinesc 2 luni cu iubitul meu; x, am decis sa mergem sa ne plimbam intr-un parc, eu stau in Madrid si aiici acum e cam frig, cu ce as putea sa ma imbrac? Si ce freaza sa imi fac?

Fundiitsa

Răspuns Câştigător
| Letmehelpyou a răspuns:

Hey.

Nu cred ca are importanta cum te imbraci si ce fel de freza iti faci atat timp cat esti cu persoana iubita iar el tine la tine. Nici nu va observa decat daca este super mega extra. Eu zic sa te bucuri de relatia pe care o ai si sa fii naturala, mai pe scurt tu insuti.

Daca te place te place pentru ce esti, nu pentru machiajul sau freza ta, sau mai stiu eu ce. Depinde si de ce tip de par ai, ce haine iti plac, ce culori preferate ai. Gasesti tu o combinatie! happy

3 răspunsuri:
| no1cares a răspuns:

Tiai putea lua o pereche de blugi stransi cu niste cizmulete cu toc
o bluza lunga, si o jacketa (niste accesorii daca ai dar sa se assorteze cu ce culori poti)
si de freza...mmm' depine cum ai parul momentan thinking
til poti prinde intr-o coada?

| anca_3460 a răspuns:

Mie imi plac blugi si parul intins dar eu port coad a si ma asortez cu frunzele ca arata bestialhappy vezi ce ai mai frumos in dulap:* *funda*?