| oanyyy a întrebat:

eu stau la tara.in seara asta mergem la niste prieteni care stau si ei tot la tara.cu ce sa mai imbrac? cum sa ma coafez? linkuri va rog! este mai frig si vreau sa ma imbrac cu ceva mai gros

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| oanyyy explică:

Nu harciog, dar la sat oamenii se imbraca mai saracacios si...nu stiam cu ce sa ma imbrac.

| lovelyii a răspuns:

Ca tot e mai frig ia-ti un puloveras frumos si niste blugi eventual niste botine sau mini cizmultite si ai putea sa-ti faci niste bucle usoarewinking