| Eisa9999 a întrebat:

Luni ma duc in tabara si nu stiu cum o sa-mi prind parul ca numai am chef sal tin in coada.Am parul cret, cu mici onduleuri, cu mult volum si destul de rebel(nu e deloc drept), mediu(de la umeri vreo 13-17 cm)
Imi dati mai multe idei si sa nu fie chiar asa greu de facuthappy
Coafura de:
1. ore/scoala
2. oras/plimbari
3.mai elegant(cum ar fi la festivitate de inceput si sfarsit de tabara)
4.comod(ce o sa port in camera)

Răspuns Câştigător
| Daniela_8349 a răspuns:

La 1, 2, 4 eu iti recomand sa il lasi normal fara sa il prinzi, din ce relatezi ai un par superb si nu are rost sa il "incatusezi", daca vrei o schimbare din cand in cand o data la cateva zile indreapta-l (dar nu foarte des), sau pur si simplu faci un coc foarte lejer mai deranjat. La 3 nu stiu ce sa zic... poti sa iti faci niste bucle cu ondulatorul si sa il asezi pe o parte. Oricum sper sa primesti multe idei big grin