| Andreea2200 a întrebat:

M-am decis sa ma tund si m-am gandit la o tunsoare in scari.An parul lung, drept si firul subtire.Credeti ca s-ar potrivi tunsoarea in scari tipului meu de par? Multumesc. P.S : E urgent! :*

Răspuns Câştigător
| acidickiddo a răspuns:

Trebuie sa se potriveasca cu fizionomia ta, nu e vorba ca aceasta tunsoare te poate dezavantaja doar pentru ca ai firul de par subtire.Depinde de forma fetei tale, ca e prelunga, patrata, diamant, subtire s.a.m.d

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi perfect

| valentingb a răspuns:

Tipul tău de păr este ideal.

| xoxolove96 a răspuns:

Eu cred ca ti s-ar potrivi. si eu am avut o prietena cu parul ca al tau si ii statea binebig grin

| Andreea2200 explică:

Va multumesc de raspunsuri la toti!:* >big grin

| alicia33 a răspuns:

S-ar potrivi misto