| anonim_4396 a întrebat:

Hei, ce tunsoare s-ar potrivi pentru parul cret? Am parul destul de lung si e tuns drept, dar m-am cam plictisit de ellaughing. Credeti ca ar merge tuns in scari si sa fie mai scurt?

5 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Vorbim despre părul creţ de pe muntele lui Venus?

| REMiXDJ a răspuns:

Daca ai parul cret si vrei ceva cool - fa un sablon din hartie cu F de la FACEBOOK si zii la frizer sa iti faca un f pe cap. Osa fii cel mai tare.Pe stanga si pe partea dreapta, deasupra urechilor sa ai un f.E cool fratelo, o sa fii atentia tuturor si mai ales in club vezi gagicile ce sa se se uite la tine.Tu o sa le faci semnul victoriei ca in Star Trek cu SPORK si o sa zambesti zombi ca Mark Zuckerberg.Asta tunsoare prietene - apoi pui si o poza sau mic film pe Facebook si te-ai scos.Pe bune ca e cool.

| socipath63092 a răspuns:

Esti fata sau baiat? lol

| veronica6747 a răspuns:

Am căutat pentru tine. Poți găsi inspirație aici https://m.eva.ro/......74693.html :*

| anonimatul1234 a răspuns:

Cel mai bine scurt