| bebbelinazavatki a întrebat:

m.am inscris recent la Avon....am o intrebare la prima comanda cand imi vine trebuie sa platesc plata la curier sau unde? Multumesc...:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie ca iti aduce curierul produsele sau le ridici de la posta, ai timp sa platesti aproximativ o saptamana sau poate chiar doua. Nu trebuie sa platesti pe loc. Scrie pe chitanta primita la ''data scadenta'' - pana cand poti sa platesti - cand e ultima zi de plata.
Asa va fi la fiecare comanda, vei avea timp sa strangi banii.