| Ceriik a întrebat:

M-am vopsit acum 3 saptamani un brunet albastrui cu vopsea semi permanenta(palete color and gloss).Pe cutie zice ca tine 27 spalari, iar eu ma spal cam de 3 ori pe saptamana si de fiecare data iese negreala din par. Cum sa fac sa iasa mai repede din par culoarea asta? Data trecuta cand m-am vopsit am folosit vopsea loreal casting creme gloss tot semipermanenta si s-a luat in doua saptamani.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Brunetul iasa mai greu de obicei, o sa iasa pana la urma stai linistita

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Foloseste sampon head& shoulders pentru ca e mai dur cu parul si se ia culoarea mai repede. Daca vopseaua avea amoniac s-ar putea sa nu iasa chiar asa usor...