| Cristina_2666 a întrebat:

m-am vopsit cu nuanta saten aluna si a iesit foarte inchis...si as vrea sa stiu daca il decolorez revine la culoarea mea initiala? please help me!big grin

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl lași așa, se arde și nici nu revine la culoarea inițială.
Pa, pa.

| BruneTTe a răspuns:

Da de unde. Prin decolorare il vei arde si parul va fi un galbui destul de urat. Mai ales daca o faci acasa. Singura solutie ar fi sa mergi la salon sa iti faca un decapaj [ iti da ultimul strat de culoare jos].

| HabarNuStiu a răspuns:

Daca il decolorezi, o sa fie blond.:p

| francesca89 a răspuns:

Aaaa? vei fi galbena.

| Annd a răspuns:

Decolorarea presupune sa-l faci blond.
Nu ii mai faci nimic.
Astepti sa se duca culoarea.
Intr-o luna jumate, ar trebui sa nu mai fie.

| yoyo_1988 a răspuns:

Daca il decolorezi poti iesi portocalie si iti arzi parul rau de tot! Depinde de pigmentul parului.Si stai linistita dupa 5 spalari ti se duce din culoare daca vopseaua a fost demipermanenta.

| adrisss a răspuns:

E posibil sa ti-l arzi asa ca mai bine il lasi asa happy

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional

| DariaSofia95 a răspuns:

Un par odata ce l-ai vopsit ff greu mai ajunge la culoarea initiala. poti folosi decolorant care doar deschide parul cu cateva nuante, dar la culoarea ta initiala se ajunge mai greu...trebuie sa nu te mai vopsesti deloc o buna perioada de timp... funaa! te rog!:*

| teiubescana a răspuns:

Ca sa ajungi la culoarea ta initiala ai de asteptat...nu ai nicio alta solutie si cel mai bun sfat:nu te decolora pentru ca o sa iti nenorocesti parul!