| NegoitaIulia a întrebat:

M-am vopsit ieri pentru prima data ai mi-a ieșit saten f închis, eu având parul blond închis, închis. Nu știu ce sa fac, as vrea sa merg sa îl decapez sau ma poate vopsi iar culoarea mea pe care o aveam.

2 răspunsuri:
| Andwta a răspuns:

Nu prea stiu cum fu ctioneaza decolorarea asta. Pentru de 2 luni sunt decolorata si o data pe saptamana trebuie sa folosesc un nuantator pentru a imi mentine culoarea. Nu te mai vopsi acasa ca risti sa ti-l arzi. Du-te la salon si acolo iti explica ce trebuie sa ii faca

| Equinoxeth a răspuns:

Din șaten închis nu poți reveni la blond fără decolorare, în cazul tău decapaj. * Am încercat și eu o dată și mna.