| Ririru a întrebat:

Buna,

M am vopsit la salon un ombre roscat, la radacini rosu inchis la varfuri rosu aprins. Investitie un pic cam proasta pentru ca se duce culoarea la fiecare spalat, iar eu am parul gras, vreau sa l tin sub control cu un nuantator. La varfuri acum se face portocaliu. Roscat spalacit.Cand nu eram ombre ma ajuta un nuantator drag mie, intrebarea e daca mi pun nuantatorul Rosu Tehno de la loncolor in tot capul, automat varfurile vor iesi la aprinse ca restul parului, tot un ombre, nu? Cam in mintea mea e easy laughing nu m as duce in fiecare luna la salon, n am buget asa mare laughing. Multumesc anticipat☺

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iese ombre. Eu il am ombre blond inchis ( natural ) cu blond miere si aplic nuantator loncolor v3 cu r6 ( un plic din fiecare ). Mi se pare mult mai ok asa, mie r6 imi iese roz. laughing

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu de fel esti roscata?

| Ririru explică (pentru RAY):

Nu, sunt saten inchis. Dar de 4 ani ma vopsesc numai roscata.

| RAY a răspuns (pentru Ririru):

Asta e problema culoarea e mai deschisa decat parul tau natural, nu prea ai ce face, ai grija cu radacina