| Ioana9769 a întrebat:

M-am vopsit recent cu blond special de la kallos, si sunt multumita de ce am reusit fara decolorare, un blond cam asa:

https://www.google.ro/......ps?/search

(nu e poza mea)

Acum as vrea cateva suvite temporare, roz, si vreau sa folosesc tinctura castelani. Imi puteti spune daca risc sa-mi fac parul rosu? Eu vreau roz, fuxia, eventual roz pal, dar nu rosu!

1 răspuns:
| Moonset a răspuns:

Eu cred ca iti va iesi un roz aprins, fuxia. Nu prea sunt sanse sa iti iasa rosu in par, stai linistita! Daca nu, poti folosi spray colorant. :3