| Larisa7883 a întrebat:

M-am vopsit si acum nu se mai ia vopseaua de pe fata...cu ce as putea sa o indepartez?

Răspuns Câştigător
| Dσℓℓу a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie.Iti dau metodele pe care le-am folosit eu si merg...
1. scrum de tigare impreunat cu o crema sau demachiant.Freci bine in locu respectiv
2.Gaz.Speli locul cu gaz.
3.Otet.Freci cu el...
4. Pishu`laughing...( pe boone merge stiu si prietenele mele cu asta se dau, stii e si ieftinlaughing.Cam atat mi-a mers cel mai bine faza cu gazul si scrumul de tigare.

14 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Scrum de tigara sau cu vopseaua respectiva dar asta trebuia sa faci atunci cat inca o mai avea pe cap.

| mgtow a răspuns:

Acetona sau dizolvent. O sa simti senzatie de rece dar sa nu te sperii.

| Miina a răspuns:

Buna.
Poti incerca cu apa calduta si mult sapun.
Am o prietena care s-a vopsit cu negru si s-a murdarit pe fata dar s-a duc cu apa calda si sapun.
Sau daca nu merge du-te si intreaba la farmacie.thinking
funda?puppy dog eyes
pa:*

| membrugirl2010 a răspuns:

Cu crema, lapte Doina...etc

| MiiMii a răspuns:

Fa baie cu apa fierbinte (sau stai cu fata la aburi) si apoi dai usor cu unghia in locurile unde ai vopsea. Dupa aceea aplica o crema pentru a nu te inrosii.

| Florennce a răspuns:

Cu diluant logic. dar nu -ti da o tona!happy

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Incearca cu accetona, nu prea multa.sau putin spirt
Succeswinkingwinkingwinking

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Incearca cu putina accetona sau putin spirt...Succeswinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu scrum de tigara! Vorbesc serios. Umezeste un servetel si pune putin scrum in el si apoi freaca usor zona "patata". Succes!

| adrianadi97 a răspuns:

Decolorant de vopsea

| User123666 a răspuns:

Apa micelara sau acetona si eu am incercat

| metalman a răspuns:

Incearca cu ceea cu ce mama isi curata unghiile happy poate ajuta

| spOOki96 a răspuns:

Pui pe o carpa putin spirt, sau motorina.Incearca sa nu dai pe par, sprancene sau gene. Daca iti trece sa-mi zici.Nu vei pati nimic. Fundita?batting eyelashes

| justAdela a răspuns:

Cu oţet.adica inmoi o batista in oţet si te stergi