| Hpzox a întrebat:

Cu ce as putea sterge vopseaua de pe frunte, dupa ce mi-am vopsit parul sad e rosie culoarea si se duce foarte greu?

2 răspunsuri:
| Costeschi_Maria_1990 a răspuns:

Ai putea sa.ti faci un peeling cu malai si sare(tea juta si la indepartarea culorii rosie si la ten:d) si dupa sa te cureti cu un demachiant si/sau cu apa calda:d
Sper ca ti.am fost de ajutorhappy

| mikutzatha a răspuns:

Ai putea sa pui pe un demachiant spirt medical acesta iti indepatreaza orice vopsea si in plus nu se decoloreaza parul.Bafta!