| Barbu_Nicoleta_1995 a întrebat:

Bună! M-ar interesa sa cumpăr haine de brand contrafacute din Turcia. Cunoaște cineva vr-un site de unde as putea comanda?
Mulțumesc, o zi frumoasă tuturor! ????????

Răspuns Câştigător
| Rihanna20B a răspuns:

Joom e un site unde poți cumpăra tot ce vrei și e cu livrare internațională gratuită. Te rog dă-mi fundă!

2 răspunsuri:
| OanaDD a răspuns:

Nu recomand nimic contrafăcut deoarece pot să folosească substanțe toxice ieftine și te trezești cu alergii la piele.
Mai bine din magazin mai ieftin gen Pepco fara firme pe ele dar ceva comod și sigur.
Pupici!

| Barbu_Nicoleta_1995 explică:

Am scris dar nu găsesc nimic!?