| PerfectAngel a întrebat:

M-ar interesa si pe mine slapii astia : http://www.originals.ro/slapi-femei-puma-basic-flip-3415 1529-p-5941.html. Ce ziceti, merita? Cine a avut? Sunt rezistenti?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. Sunt de plastic din ala de proasta calitate,si dupa pret nici nu-s Puma originali *chiar daca-s slapi, daca erau de la Puma, costau peste 1 mil* si eu dupa ce am mers cu ei cam 1 luna jumate, mi s-a facut varza chestia aia dintre degete + ca mi s-au murdarit si din cauza materialului, dupa ce i-am spalat a trebuit sa astept vreo 2 zile sa se usuce complet. Treaba ta daca-ti iei sau nu, sfatu meu sa nu. Ia-ti mai bine niste balerini cu gaurele prin care sa intre aer, papuci normali *de plastic* sau sandale happy

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Si i-a cumparat o prietena si ea zice ca e multumita. Fix asa, pe mov. Mie sincer nu-mi place cum arata thinking Nu-s prea feminini, sa zic asa. Daca iti plac, comanda-ihee hee
Ea nu ii are de mult timp asa ca nu iti pot spune cat sunt de rezistenti.

| PerfectAngel explică:

Bun deci nu ii iau big grin. Eu vroiam slapi doar pentru vara, la tara :-s Ca ma plimb cu bicicleta pe calduri si trasee lungi...Si etctongue Si transpir repede in balerini :-s. Multumescc:*

| biank_2628 a răspuns:

NU! nu merita am si eu si a 2a zi mi sa descusut

| loren_1166 a răspuns:

Dupa parerea mea nu. chiar daca sunt de la puma au un material care se rupe foarte usor...happy