| INA_1669 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu o idee, ceva? Am weekendu asta o nunta, si mi-am luat o rochita bej se leaga dupa gat si are o fondita acolo, e mulata pe corp si evident eleganta vine pana deasupra genunchilor, dar sunt in pana de idei cu ce as putea sa o asortez, adica prefer pantofi inalti pentru ca ma avantajeaza.Am pielea creola si sunt satena si ceva blond miere printre.Help me! Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Nicolewlf a răspuns:

Pai daca iti plac tocurile inalte ar merge niste botine asa mai inalte depinde de gustu tau...
culoarea neagra sau tot bej daca asa e rochita...
eu as zice sa iti iei pe negru pentru ca merge la orice culoare...happy
sper ca te-am ajutat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inna intrebarile cu moda sunt preferatele mele si ras meu este ca daca o sa.i pui pantofi inalti o sa arati misto dar trebuie pantofi cu toc subtire si in bot sa fie putin rotunzi.accesorile potrivite pai: ar merge ceva mai deschis decat rochia sau mai inchis decat rochie pentru ca daca sunt la fel o sa arati maronie si sunt sigura ca maro nu este culoarea ta preferata.