| July_Bibi_1991 a întrebat:

Cu ce pantofi sa asortez o rochie eleganta aurie?

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! In niciun caz nu purta pantofi tot aurii. Vrei sa fi cumva ca o podoaba pentru pomul de craciun? Pentru vedete merge pe covorul rosu, pentru oamenii de rand nu.
Recomand pantofi negrii si cam atat.Pantofi in restul culorilor(oricare ar fi ea) ar eclipsa rochia.Chiar daca rochia este simpla, auriul face toti banii(ca sa zic asa).
Daca gasesti vreunii misto pune aici sa vad pentru ca am si eu o rochie aurie si nu gasesc nimic care sa-mi placa.Adica sunt pantofi draguti, dar eu fiind inalta imi trebuie cu toc jos si gasesc numai de babe.

3 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Iti recomand sa accesorizezi rochia aurie cu pantofi negri cu toc inalt si un plic tot negru. O zi faina!