| Ge0rgika a întrebat:

Ma gandesc sa imi cumpar un epilator si vreau niste pareri. Care ar fi cel mai bun?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt de acord cu oo_4099, cele mai bune sunt Philips si Braun. Parerea mea este sa te axezi de Philips, si daca ai suficienti bani, ai putea lua unu din acela cu pernute speciale care calmeaza pielea in timpul epilarii, si imputineaza durerile din timpul smulgerii.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vezi intai daca tolerezi epilatul cu epilator. Adica daca nu iti cresc fire de par sub piele si nu te iriti tare. Daca ai vreo prietena care detine deja un epilator, o poti ruga pe ea sa te lase sa incerci. Intai va trebui sa dezinfectezi pensetele epilatorului cu o discheta inmuiata in alcool medicinal.
Stiu persoane care au dat bani seriosi pe epilatoare si s-au facut de vreo doua, trei ori, iar acum il tin in cutie.

| Klews a răspuns:

Buna, am un epilator numit " Braun silk epil"verde care a costat in jur de 120 lei si merge perfect! Pielea este fina si dureaza 1 saptamana sa inceapa sa creasca parul. Eu il am si sunt foarte multumita de el

| oo4099 a răspuns:

Philips si Braun au cele mai bune epilatoare.Braun si-a scos recent epilatorul Braun silk epil 7 care se foloseste si in apa, doar ca este cam scump. Poti apela la Braun silk epil5 daca ai un buget mai mic.
Despre Philips nu stiu mare lucru, dar sunt foarte bune si ale lor.