| Regina23 a întrebat:

Ma numesc Adina si am 18 ani. Dar nu-mi place cum arat si am sanii prea mici pentru varsta mea zici ca seman la sani cu o fata de 12 ani.

Si la fata ce ar trebui sa fac? sa imi fac operatii estetice?

Va rog ajutati-ma!

9 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Lasa ca or sa creasca ei. daca esti nerabdatoare, fa un bebe si sa vezi ce balcoane faci! rolling on the floor

| Roxata a răspuns:

Well...in legatura cu sanii. poti purta un push`up`...
dar in cazul fetei. nu stiu.
putin machiaj poate
dar...asculta aici...
cine te iubeste cu adevarat pe dinauntru, nu cred ca ii va pasa de fata ta`. Ia`l ca pe un sfat prietenesc!

| raidu2004 a răspuns:

Sti ce ar trebui sa faci sa te uiti la handicapati de pe strada fara maini, fara picioare si dupa uitate iar in oglinda sa vezi ce frumoasa o sa fi. Bucurate ca esti sanatoasa si oricum frumusetea nu se masoara doar prin marimea sanilor.

| Encore a răspuns:

Pe mine unu la o fata ma intereseaza 0.1 % sanii... Deci nu te panica sunt baietii care nu le pasa de asta :*, bafta!

| andreea89 a răspuns:

Ia da o poza sa te vedem..serios vorbesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa incepi sa fi mai multumita de persoana tawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Sutienele fac minuni, iar cele push-up te vor ajuta atat cat sa-ti puna un zambet pe buze.

2. Exercitii fizice, acestea ofera fermitate si elasticitate mai ales cele special dedicate pentru zona bustului.

3. Creme pentru bust ce ofera fermitate, atentie insa la cantitate.

4. Tinctura de marar este un produs natural pentru marirea sanilor.

5. Sunt proteze de plastic ce pot fi puse in sutien si ofera forma dorita, mai ales daca ai o rochie de seara speciala pe care iti doresti sa o porti.

6. Solutie extrema o reprezinta operatia estetica si trebuie sa fie si ultima ta optiune. Operatia presupune multe riscuri si poate vei avea parte de un rezultat nedorit care nu mai poate fi reparat.

| paul1234 a răspuns:

Lasa ca nu trebuie sa ai sani mari important e ca esti sanatoasa si cine te place te place asa cum esti pune o poza cu tine daca sa poate

| stanel87unicat a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te documentezi si sa realizezi ce inseamna implanturi mamare
http://www.drflorinjuravle.ro/......onice.html
sper ca o sa te simti mai bine