| Sevenup a întrebat:

Hi! E adevarat ca daca te ingrasi iti cresc si sanii? Am sanii cam mici (bine am slabit mult...cam vreo 10 kg intr'o vara) imi place cum arat in afara de sanithinking Toate fetele de la mine din cls care sunt un pic mai plinute au sanii mai mari.

9 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Eu personal am vazut si fete plinute fara sani si fete slabe moarte cu sani cat mingiile de basket ( fara gluma ), insa da, are si legatura cu kilogramele. Depinzand de constructia ta, grasimea o sa se depuna peste tot, nu numai la sani, sau la coapse sau etc.

Bafta!

| Andreea_1440 a răspuns:

Asta nu cred ca e adev nah depinde de organism sunt unele slabe si au sanii mari sau grase cu sanii mici depinde daca tu asa esti data e oke ai timp sa mai cresti

| Awndre a răspuns:

Pai daca te ingrasi, te ingrasi peste tot, daca slabesti, iarasi slabesti de peste tot. Eu zic ca daca esti prea slaba, mai pune cateva kg pe tine sa fi si tu cu forme, mai feminina, sa nu se "intepe" baietii cand te iau in brate. Daca esti bine, adica nici slaba nici grasa, banuiesc ca oricum esti in crestere, asa ca nu te mai ingrasa, mentine-te ca si sanii vor creste!happy

| yoanna11 a răspuns:

Pentru ca, contin 60% cel putin numai grasime

| AlinPlaya a răspuns:

@Andreea Fete slabe cu sanii mari am vazut, dar fete grase cu sanii mici NICIODATAlaughing
Ave!

| Alexzadon a răspuns:

Da e adevarat daca te ingrasi normal cresc si sanii ca acolo se acumuleaza cam cea mai multa grasime la unele fete funda ^):^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi o poza pe mail la buyer0810@yahoo.com si iti spun eu.

crina.

| Melix a răspuns:

Da e foarte adv numai ca nu la toate persoanele...la mine e normal

| bianca_5078 a răspuns:

Eu nu am sanii deloc si am 12 ani si jumatate si sunt plata la un san iar celalalt a crescut ft putin cam 2 cm si a ramas asa ce sa fac sa-mi creasca? toate fetele de la mine din clasa au sanii si unele chiar sunt ft slabe si tot au. am 38 de kg si 1, 53 m