| catalinaancaaa a întrebat:

Buna? Ma numesc Anca! Doreste cineva sedinta foto in valcea? 100 lei =100 poze dintre care 15 sunt editate!

Răspuns Câştigător
| FashionDream a răspuns:

Parca nu aveai voie sa faci reclame pe site-ul asta. Nu multumesc!

2 răspunsuri:
| catalinaancaaa explică:

Nu doresc sa-mi fac reclama.Incerc sa fac niste bani pentru a le cumpara parintilor cadouri de Craciun, dar ma rog.Pentru ca sunt eleva si imi e cam greu.Si nu stiam ca nu am voie sa fac reclama este prima mea zi pe acest site, deci... Oricum iti multumesc ca m-ai informat!

| FashionDream a răspuns (pentru catalinaancaaa):

Nu ai pentru ce. Mersi de fundita si bafta!