| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc flory si vreau sa stiu cu schimbati culoarea parului la "ladypopular", daca nu puteti explica luati userul si parola!
USER:duduia
PAROLA:sorina

va rogggg, doua codite cool negre, ma anuntati daca ati facut voi!

Răspuns Câştigător
| zuzumic a răspuns:

Deci te duci la oras, intri in salono de frumusete, iti arata o gramada de modele de cuafiuri tu o alegi pe cea dorita si daca dai clik pe ea o sa iti apara deasupra un chenar alb cu niste patratele colorate, treci cu clicu pe iele si o sa iti arate parul domnisoarei colorat in culoarea pe care esti cu mausul... apoi dai un clik pe culoarea dorita si dai salvare in partea stanga si asta e tot

3 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Momentan situl este in constructie... a avut unele probleme, dar te ajut cand va porni din nou.winking

| Alle15 a răspuns:

Deci alisha fura rasp pentru funda de la zuzumic laughing

| alisha19 a răspuns:

Deci te duci la oras, intri in salonul de frumusete, iti arata o gramada de modele de cuafiuri tu o alegi pe cea dorita si daca dai clik pe ea o sa iti apara deasupra un chenar alb cu niste patratele colorate, treci cu clicu pe iele si o sa iti arate parul domnisoarei colorat in culoarea pe care esti cu mausul... apoi dai un clik pe culoarea dorita si dai salvare in partea stanga si asta e tot.Momentan siteul are niste probleme.Can va porni o sa te ajut.