| RalucaDobrican a întrebat:

Ma puteti ajuta cu etapele cât și produsele folosite la unghiile cu gel false dar și la constructie, sunt începătoare și vreau sa mă apuc sa pun unghii. (As dori sa fie detaliat și un site la fiecare, produsele sa fie de calitate dar nu foarte scumpe )Vă mulțumesc anticipat.Dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Andreeas1997 a răspuns:

Buna.
Mai intai ai nevoie de un kit intreg, care te costa undeva la 200 de lei cu produse destul de bunicele. Acest kit cuprinde cam tot ce ai avea nevoie. Insa daca vrei sa le cumperi separat, te va costa putin mai mult.
Ai nevoie de :
Lampa Uv (50 de ron de la miley)
Gel de baza (30 lei cutie medie si e f bun)
Geluri colorate ( la set undeva la 50 de lei multe culori sau 3 lei bucata)
Ai nevoie de tipsuri ( 10 lei setul cu 100 )
Si in rest ai mai avea nevoie de pila simpla sau electrica (nu costa foarte mult)

Toate acestea le gasesti ori intr-un magazin cu chestii specifice, in orice mall aproape, ori le gasesti pe olx
Sincer iti recomand olx pentru ca de acolo le-am luat si eu, cu 230 de lei am cumparat toate acestea si au fost foarte bune. Dar elementele de baza sunt cele de sus.
Sper ca te-am ajutat! Bafta

| RalucaDobrican explică (pentru Andreeas1997):

Mulțumesc mult pentru raspuns

3 răspunsuri:
| Andreeas1997 a răspuns:

Pentru etape poti urmari un curs pe Youtube care iti spune exact cum se procedeaza.

| RalucaDobrican explică (pentru Andreeas1997):

Mulțumesc sper sa găsesc