| claudia511 a întrebat:

Ma puteti ajuta sa gasesc un site unde sunt piercinguri pentru buric de argint? Tot caut si nu gasesc, vreau un piercing simplu, fara pietricele si minuni...

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Iti recomand piercing-uri din aur sau argint medicinal.Sunt mai scumpe, dar nu-ti vor face bube.De tinut minte ca argintul se exfoliaza la nivel macro-celular si nu este indicat pentru piercing-uri.(Am vazut intr-un documentar.De ce crezi ca la fetite se pun prima oara cercei de aur?).