| doYOUreallyLOVE a întrebat:

Am si eu nevoie de niste site-uri cu piercinguri pentru buric. de preferat din Romania [Timisoara]. Sau daca stiti de unde pot sa iau piercinguri cu marijuana/playboy. sau sa fie mai lungi cu pietricele! Funda

Răspuns Câştigător
| iRaul a răspuns:

Salut. Salon de piercing bun e Piercings and Tattoes, in Maria sau poti incerca la Modex, cat despre locul de unde le poti cumpara, Amsterdam din Unirii e cel mai potrivit pentru asta, si poti incerca si la Bega.(In Amsterdam gasesti sigurat ce cauti).