| Kitty1212 a întrebat:

Buna mai fetelor cine a incercat samponul de la Garnier Anticalcar? Este bun pentru ca am facut un test. Am luat apa de la ghiuveta si am fiert-o, M-am spalat cu ea apoi si credetim-ma aveam un par ft matasos si stralucitor, Acum m-am spalat cu ea simpla draq zici ca am calti de lana in cap straight face, help me cu samponul mersi fundita:X

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mie-mi place dar mie imi place in general garnier fructis si sincer nu am observat nicio diferenta intre ganier anticalcar si garnier fructis. Ambele imi lasa parul stralucitor si mataos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca "ghiuveta" e de vina laughing

| danielalex a răspuns:

S-a spalat si soramea cu dala si a facut purici si i-a cazut parul laughing

| Kitty1212 explică:

Deci in concluzie risc sa raman fara parlaughinglaughing. Multumesc frumos pentru raspunsuri