| catalinnnna a întrebat:

E bun samponul de la Garnier pentru par drept si stralucitor? Chiar ti-l face drept? dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| marcela290 a răspuns:

Da este adevarat. samponul este foarte bun.

7 răspunsuri:
| Dianaღ a răspuns:

Da! Eu il am si sunt foarte multumita de elwinking

| Cubulets a răspuns:

Nu stiu nu folosesc dar daca este pentru par drept probabil ca ti-l face putin mai drept si stralucitor dar eu nu cred ca di par ondulat(daca asa ai) se va face par drept eu am deja parul drept si lung si folosesc wash and go

| FeTTiza a răspuns:

Da am si eu samponul si este ff bun

| sherlynn a răspuns:

Ssi euu` folosesc samponul asta si pot sa zicc ca ma ajuta potSsin dar numai daca dupa aceea imi dauu potsSin si cu placa

Sa mentSsionez ca euu` am paruu cretSs...
Daca ai parul ondulat s`ar putea sa mearga...hee hee

FunditSsa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun eu folosesc masca si samponul sunt foarte multumita de ele big grin incearca

| catalinnnna explică:

Parul meu e drept dar la virfuri kiteodata se onduleaza. Asta inseamna ca Garnier va fi perfect pentru mine?

| YoYo_BoMbOnik@ a răspuns:

Numai daca pui balsam sau masca. Dupa ce vei face asta fa-ti parul cu placa.Garnier doar ofera stralucire.Asa vei avea cel mai super par!