| xBianca333x a întrebat:

maine, [15.04.2012] este ziua mamei mele si i-am luat un parfum care are un ambalaj feminin dar nu prea miroase a parfum de femei... adica nu stiu ce sa zic e de la Babaoli ceva de genu big grin

7 răspunsuri:
| backback a răspuns:

Cumpara-i doablo III

| backback a răspuns:

Diablo*

| xBianca333x explică (pentru backback):

. Nu cred ca o intereseaza jocurile video. laughing)))))))))))))

| imitatiedeom a răspuns:

Stai linistit/a, gestul conteaza si in plus o data cu inaintarea in varsta mirosul se pierde la fel si vederea.winking

| xBianca333x explică (pentru imitatiedeom):

laughing.Face 34 de ani maicamea eu cred ca mai are de trait!

| backback a răspuns (pentru xBianca333x):

Iai o pereche de pantofi

| imitatiedeom a răspuns:

Adica da ia`i o pereche de pantofi, alege una la nimereala si ia`i din debara si aruncai`i laughing