| DyTz@ a întrebat:

Buna maine am o petrecere si nu stiu cu ce sa ma imbrac ma gandea sa ma bazez pe culorile galben si negru voi ce spuneti?

7 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0

numai ca iti iei o bluza galbena sau neagra si fusta galbena sau neagra si eu as zice ca sa iti iei si o sepcutza neagra cum e in poza si niste accesorii galbene:d

shii cizmulitze dar sa nu fie lungi ca sa ajunga pana la fusta

| BeHappyForMe a răspuns:

Sunt la moda culorile pe care le ai ales tu eu zic ca e bine trebuie sa te imbraci cum te simti tu bine sa te reprezinte, sa iti prezinate personalitatea.

| Scumpy90 a răspuns:

Pai ar fi super daca ti-ai lua o fustita scurta, cu niste cizme pana la genunchi, si o bluzita cu o curea la mijloc.

si cred ca s-ar vedea misto daca ai fusta neagra si bluza galbena

pup:*

| sunset a răspuns:

Negru e perfect; ma rog depinde ce ocazie ai...

| Kiko a răspuns:

Pentru o petrecere merge ce ai zis tu mai ales mini-rochitele cu iegari, sau bluzite in dungi negre si roz sau galben. Si o fundita draguta in par cu niste cizme negre ( mai ales pe vremea asta ) sunt perfecte. Distractie placuta!

| coolgirl16 a răspuns:

Negru si mov big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate intr-o fusta scurta si colanti negri iti va sta bine te asigur