| ღMyrunaღ a întrebat:

Maine merg la o petrecere, dar nu stiu cu ce sa ma imbrac. Niste sugestii, funda! kiss happy wave, p. s: - sunt fata, ca sa fiu sigura...

Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

Ia o fusta scurta si un maieu strins pe corp.Incalta-te in balerine, sau daca ai pe pantofi cu toc.In cap o panglica sau o floare, buzele rosii si unghiile la fel. Cel mai bine e sa intrebi si fetele celelalte cu ce se imbraca.
Papa.Bafta.
P. S. Distractie placuta.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChiyoTheo a răspuns:

Poti incerca o fusta scurta cu volane si un maieu mulat sa se asorteze... Ei bine nu iti stiu gusturile, dar iti poti pune amprenta ta specifica cu ajutorul pantofilor(bascheti, tenisi, balerini, cizme etc.)

| ღMyrunaღ explică:

Apropo mie imi place sa ma imbrac in fuste foarte scurte.

| HuBaBuBaa a răspuns:

Pai. TinanD cOntt` ca afara nu este prea frumoSs :-s poti sa te imbraCi` in niste cOlanti, O bluza pe umar` sh niste tOcuri cu platfOrma love struck Depinde cati ani ai :* Daca ai mai putin de 13 ani poti sa te imbraCi` in niste blugi stramti albi sau ce culOare ai`, cu un maiou alb sh niste` mOdele pe el sh niste cizme ` dinalea de plaSa albe sau balerini :*. Baftaa! love struck

| XxandaXx a răspuns:

Ai incredere, daca iti iei niste tocuri, nu foarte inalte, o fustita scurta (alba) si un maieu decoltat (nu foarte) trebuie sa ti cont de:
-nu fi prea vulgara (pitzi), nimanui nu-i place
-depinde de varsta ta daca ai in jur de 15 merg tocurile, dar daca ai in jur 12-13 si la petrecere vor fi poate si adulti, li se v-a parea prea vulgar
-freza trebuie sa ''mearga''
- poti sa-ti lasi parul desprins(daca ai parul lung), CREPONEAZA-TE
-vei fi personajul personal daca ti cont de tot
-bafta :*:*:*