| strawberrycool14 a întrebat:

Maine ies in parc cu o prietena si vreau sa ma aranjez pentru un baiat pe care-l vad mereu pe acolo! si imi place de el,bineinteles! Cum ma sfatuiti sa ma aranjez? Nu cu rochie ca se poate murdari,avand in vedere ca stau toata ziua pe-acolo!happySfaturi, va rog!

8 răspunsuri:
| Irinnaaa a răspuns:

Fa o baie ( ca sa-ti stea parul bine si sa nu ai sruprize neplacute in ceea ce priveste mirosul ). Imbraca-te cu hainele care-ti plac cel mai mult si in care te simti cel mai bine si crezi ca arati cel mai bine.
Dupa preferinte, macheaza-te ( dar subtil, avand in vedere ca mergi doar in parc ) si ai putea sa te dai si cu putin parfum.
Tu stii cel mai bine cum te simti bine si frumoasa, dar cred ca mai presus de toate trebuie sa te simti confortabil si in largul tau. Succes big grin

| shoBy1 a răspuns:

Decolteu' cat mai marebig grin si pantaloni cat mai scurtibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cat mai elegant posibil!
Asta presupune o pereche de blugi mai stramti, o bluzita mai subtire si sexy, sau chiar si un tricou daca nu, niste sandale, parul intins cu presa, un parfum subtil... gasesti tu pana la urma ceva care o sa-ti faca placere.
Mult succes!
Pa, pa!

| jhonsmyth a răspuns:

Cred ca, daca ai pusrat o mini fustita si un maieu un pic mai stramt la-i cuceri din prima, si parul bine arenjat si putin machiaj, e super.incearca sa nu porti tocuri sau sandale, ia-ti ceva comod in picior ceva michappy succes ...sunt baiattongue...

| AlexMaxWoW a răspuns (pentru jhonsmyth):

Foarte bine ai dreptate big grin

| lolita24 a răspuns:

Pai depinde de vreme, daca e cald, mergi cu niste blugi scurti daca ai. Sau daca nu colanti si o bluza sau tricou lung peste. Si daca e worat afara mergi cu blugi stramti pe tine si o bluza sexy pe care o ai. Unde te duci? Daca vrei sa te mai ajut vorbim prin mesaje happy

| AlexMaxWoW a răspuns:

Cu niste blugi stramti(scurti sau lungi), un tricou dragut si niste sandale (merge la blugi scurti) sau chiar tenisi (merge la blugi lungi) nu are rost sa te imbraci in rochii in plus ca te imbraci foarte simplu si arati chiar foarte bine, aceste haine iti scot tot corpul in evidenta eu ador sa vad o fata imbracat astfel serios, simt ca i-au foc big grin

| Gaper a răspuns:

Stii cum il cuceresti din prima du-te goala sa vezi e al tau din primalaughing glumesc