| NothingImportant200 a întrebat:

Maine ma duc pe bulevard cu o colega si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac. Si saptamana viitoare ma duc la un spectacol de balet unde s-ar putea sa fie si baiatul de care imi place si din nou nu stiu cu ce sa ma imbrac. Ma puteti ajuta?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Sarahh a răspuns:

Pai` pe bulevard ar trebui` sa fii ceva mai elegant. Sa nu uitam ca sunt numai bogatasi pe acolo :x! Deci ceva in gen
: Un bolerou sau o vesta cum se poarta acum : http://www.google.ro/......tp?/imgres
un maieu roz sau alb http://www.google.ro/......tp?/imgres
pantaloni cu tur lasat sau normali : http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres
O curea de culoarea neagra.
Si niste sandale frumoase. :x http://www.google.ro/......tp?/imgres
. Un ceas elegant si o gentuta mica. :x.
Un machiaj mai natural. Si cat despre spectacol.
uite aici ceva linkul`ri.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Vei arata extraordinar. Pwp.

9 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Pai vad ca ai dat deja fundita dar uite inca cateva sugestii:
In plimbarea cu colega ta ai putea sa iti iei niste pantaloni scurti sau lungi depinde cum te simti tu mai comod, un maieu scurt cu model floral,imprimeu sau simplu pe care il poti baga in pantaloni si adaugi o curea subtire,un lant mai lung si cateva bratari subtiri, iti vei lua si o poseta draguta sa iti pui acolo ce ai nevoie si plus sandale.
La spectacol ar merge o rochie de vara lunga, scurta cum vrei tu (sau ce ai) o coafura lejera si cate accesorii finute.:d

| Kittynika a răspuns:

Imbraca-te cu frunze
Ce intrebari stupide puneti Doamne

| PetreConstanta a răspuns:

Nu mai spune ca te duci pe bulevard pentru ca se interpreteaza altfel Cu ce sa te imbraci Eu cred cu ce-ti place tie

| NothingImportant200 explică:

Halooo. Ma duc afara nu pe varianta.

| nykymyky a răspuns:

Mai bine mergi dezbracata si o sa te place baiatu' ala

| ApofissPapaya a răspuns:

Buna, ai putea sa iti iei pentru bulevard o pereche de blugi lungi( cred ca iti va fi cald) sau o pereche de pantaloni pana la genunchi sau trei sferthappy. Poti sa iti iei niste sandalute in picioare sau tenesihappy si un tricou cu un desen funky(gen tricouri Bershka, cu desene foarte dragute). Iar pentru. spectacolul de balet ai putea sa iti iei o pereche de blugi lungi, cu un tricou, si niste tenesi de culoarea tricoului. Incearca sa nu te bagi intentionat sau foarte MULT in seama in fata baiatului, va crede ca esti ceva obsedata sau chestii de genullaughing. Nu te imbraca provocator, cu nu stiu ce decolteu, sau pantaloni scurti( model dinacela FOARTE scurt). Ai putea sa iti iei si pantaloni foarte scurti, doar ca pe sub sa ai niste ciorapi colorati. Poti sa iti iei niste bratari pe mana si un lantisor cu o cordeluta sau o funda in par. Numai bine si distractie placuta! happy

| DurereCuMine a răspuns:

Buhaiiiii cati ani aveti amandoua? sunteti micutze? v.a invart pe amandoua odata? :)) la ce`ti mai trebuie haine? hai sa-ti dau si o sugestie : wwww.pitzipoance.ro

| Sabrina_7379 a răspuns:

Buna scumpa:*asculta-ma stiu cum te simti atunci cand vine vb de imbracaminte Depinde de tine si garderoba ta! pe bulevard cu colega te poti imbraca dupa pofta inimii: blugi,trening, alegi tu! dar aici e faza cu vremea! la spectacol e mai dificil Cum te prefera prietenul tau?hee heehaine mulate, largi...alegi.gaseste ceva dragut, nou de ce nu? cu care sigur il vei putea impresiona! daca va fi seara la spectacol luminile vor fi stinse! TREBUIE neaparat sa iesi in evidenta Nu te sfii sa iei pe tine un tricou cu paiete cu sclipiciuri si altele.baiatul trebuie sa te remarce.
Sper ca ti-am fost de ajutor!:*:*
numai bine draga! sper ca si baiatul sa te placabig hug
funda?:Xpuppy dog eyes

| gabyjuk a răspuns:

Salut...cu ceva simplu da placut si desigur sa-ti fie comod...