| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna searahappy
Am o intrebare...Colega mea il cunoaste pe baiatul de care mie imi place azi i-a dat nr meu si m-a intrebat daca vreau sa ies afara cu el.i-am zis ca maine..si el a zis ok nu am idee cu ce sa ma imbrac..si mai este o problema..imi este frica sa nu imi pierd controlulstraight face...stiu ca o sa am emotiisad..help

Răspuns Câştigător
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

E simplu te imbraci frumos adica asa cum iti place tie dar sa nu fie prea atractiv "doar pentru o noapte " ar zice baiatu
si gandeste-te ca esti cu un baiat care esti doar prietena si mai adaugi ceva pe acolo;-)