| Jean_Alex_1996 a întrebat:

Salut luna viitoare am banchetul si nu stiu cu ce sa ma imbrac ma puteti ajuta cu niste sugestii
dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Shara17 a răspuns:

Buna! Cred ca vrei sa spui balul! Eu ti.as recomanda sa te imbraci cu niste pantaloni negri. cu o camasa ( ce culoare vrei tu dar nu una tipatoare sau... nu stiu, ceva mai monoton, sa exprime toamna) bretele poate si un papion de aceeasi culoare cu bretelele! Sau poti frumos sa scap de bretele si papion ( sau cu papion) si cu un sacou dragut. ( de exemplu: pantaloni negri, camasa alba, sacou albastru inchis) Nu te sfii sa faci combinatii happy Mult succes!