| anonim_4396 a întrebat:

marti de ziua indragostitilor facem petrecere la scoala si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac. sunt singura, nu am prieten, asa ca ma voi distra cu prietenele si as vrea totusi ceva elegant dar si lejer. si nu vreau pantofi cu toc.

3 răspunsuri:
| CupCake97 a răspuns:

Http://www.mayra.ro/moda/sesiuni-de-stil/5-tinute-cu-efect/4/.
eu zic sa-ti iei o bluza eleganta niste cizme inalte si o fusta.

| katomika a răspuns:

Rochita scurta
egari
cizme lungi
eu tias recomanda ceva sexi
sper ca te-am ajutat

| loredanadevil a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei niste kolanti o rochie si niste cizme fara toc acum depinde ce stil ai sper ca te-am ajutat sau ti-am dat cel puti o idee a sau o bluzita mai lunga