| Ch0c0lat3IDuIs3 a întrebat:

Sunt invitata la o petrecere si nu stiu cu ce sa ma imbrac, petrecerea es te de noaptea si vreau sa fiu imbracata lejer, sexy si elegant, numai ca nu stiu ce sa iau pe mine. Tin sa va anunt ca sunt ceva in genul 90-60-90batting eyelashes
Astept propuneri dau funda la cel mai bun.

1 răspuns:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.daca vrei sa fi in acelasi timp sexy,dar si lejera ia-ti o rochie pe care o mia poti purta apoihappy, fara dantele, voaluri si alte rahaturi:p...si la par daca vrei sa te faci fa-ti coama de cal.petrecerea fiind seara te sfatuiesc sa iti iei dres maro pe tine, iar in picioare niste pantofi cu tocul cat de mare il vrei tuhappy

baftahappy
fundita?:X