| AnăăMarie a întrebat:

Mi-am cumparat niste pantaloni roz mai inchis skinny si nu stiu cu ce sa ii asortez si ce pantofi sa port. Idei? :?
ps:fara raspunsuri de genu nu stiu ce ai u in garderoba

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Acum depinde si de situatie. De evenimentu la care vrei sa mergi, de stilul tau. thinking
Daca te duci la scoala, niste tenesi negri, un tricou normal alb sau negru, si un sacou tot alb/ negru cred ca ar veni frumos. Daca ai un stil mai "girly" ar merge sa iti iei niste balerini nude sau negri, cu o camasuta alba, fresh.
Daca te duci la un eveniment mai important, incearca sa iti iei niste pantofi negri, cu toc, si o bluza neagra sau mov, in orice caz, o culoare mai inchisa. happy
Daca iti place sa te imbraci foarte tineresc, iti recomand o pereche de tenesi negri, cu niste bretele colorate si un tricou turqoise, sau verde/ albastru. In plus, la fiecare tinuta conteaza accesoriile, asa ca ai grija ce iti alegi. Sper ca te-am ajutat. >big grin

3 răspunsuri:
| CHANELno5 a răspuns:

Daca esti genul care se imbarca mai casual merg cu niste tenisi (chiar negri, sau ce culori ai si se potrivesc) sau niste balerini simpli si draguti.
Banuiesc ca merg si cu ceva cu toc, doar ca daca nu ne arati exact culoarea pantalonilor mi-e cam greu sa spun culoarea pantofilor big grin.