| deeeeeeaaa a întrebat:

mi-am cumparat o poseta dar miroase a *nou* naspa laughing :-s. ce pot sa fac sa scot mirosul? ::-s. mentionez ca poseta e gen imitatie din piele. funda :X mersi

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Pui doua - trei sapunele desfacute in ea si o inchizi dupa 1 zi se duce mirosul

| Aly28 a răspuns:

Eu iti zic sa o lasi pe balcon sa iasa mirosul, sau daca nu mergi odata cu ea pe afara si sigur va iesi.De la parfum se nu o patezibig grin succes

| ArianaDwen a răspuns:

Icearca si da-o cu o colonie sau un parfum, las-o apoi undeva la racoare si in maxim 2-3 ore, mirosul acela (deranjant) dispare!
Sper ca te-am ajutat! Pwp!:*