| Madalina1455684 a întrebat:

Mi-am cumparat o preche de cizme de cauciuc negre cu labute roz pe ele.
Si nu prea stiu la ce sa le port. Daca imi puteti da niste idei.
Vi se par potrivite pentru acest sezon?
Ms mult

4 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Da, sunt foarte interesante si originalehappy Si eu am o pereche. Poti sa le porti practic cu orice:jeansi, colanti sau dressuri colorate(arata super) cu o rochita mai lunga sau o camasa in carouri, cu o fusta si un cardigan asortat...:*
Succes.

| gabytza387 a răspuns:

Pai ceva sport. oricum gini, bluze mulate geaca cu blanita ceva de genu big grin

| Ana_4508 a răspuns:

Oti purta cizmele la jeansi sau la o rochie deasupra genunchilor, asorteaza-le la un dres mat, o pereche de manusi pana la cot si o bereta preppy tongue :*