| NInaNina a întrebat:

happy mi-am cumparat si eu de curand Relax and Tone, are cineva acest aparat sa`mi zica si mie daca isi merita bani? :-s... Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru ce să își merite banii?
Slăbitul se face cu o alimentație săracă în calorii și mișcare zilnică fizică, nu aparatul care l-ai achiziționat!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Pai si mama si-a cumparat, eu l-am folosit de cateva ori inainte sa ma duc la mare vara, dar pe mine numai m-a invinetit sincer! Si dupa... 7 luni, nici la mama nu se vad diferente. E bun pentru masaj, dar nu si pentru slabit. Imi pare rau. Funda?

| NInaNina explică:

Fetiţaa144 multa lume este multumita de el. am citit pe o gramada de saitu, dar nah. depinde si cum il folosesti. Oricum vad eu peste o luna / doua.