| luiza_6649 a întrebat:

Mi-am cumparat trusa de coafat Remington Multistyle dar nu stiu cum sa folosesc perile rotative...Va rog sa ma ajutati!Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Pruteanu_Alexandra_1988 a răspuns:

Buna Luiza! Se pare ca sunt prima care iti raspunde.Eu am multistyle Remington s8670. Daca este vorba de acelasi aparat o sa-ti las aici un link de prezentare al produsului- http://www.youtube.com/watch?v=RGrCv2C_WEo
Ai sa vezi pe la minutul 0:43 cum se monteaza si in rest...trebuie doar sa-ti rasucesti parul. Pupici si infrumusetare placuta:P

| luiza_6649 explică (pentru Pruteanu_Alexandra_1988):

Mersi frumos! Asa am si eu. Puup:*

1 răspuns: