| Antonia90 a întrebat:

happy
mi-am cumparat unghii false dar, dupa ce le-am lipit, au cazut sad
Cu ce le pot lipi pentru ca lipiciul ala care mi l`au dat, nu lipeste bine sad?
Mersi! happy
O zi buna! happy

Răspuns Câştigător
| Brotacel a răspuns:

Buna!

Picatura ce lipeste, nimic, nimic nu dezlipeste!

Pa, pa.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu Super Glue big grin, numai ca sa le dezlipesti atunci, va trebui sa astepti cateva zile, pana adezivul va mai ceda, pana isi va mai pierde din putere.winking day dreaming

| Fvn a răspuns:

Cu acril?

| Antonia90 explică:

Ms de raspunsuri! happy

| Sol27 a răspuns:

Eu zic mai bine sa iti lasi unghiile tale sa creasca da-le cu intaritor si ingrijestele o sa vezi ce frumoase o sa fie

si unghiile false sunt la fel de cand e lumea mereu cad.

le-ai putea lipi cu un lipici mai puternic

| Liza0o0 a răspuns:

Incearca sa folosesti,, picatura,, sau,, super glue,,winking ...si ca sa le scoti sa lasi degetele in apa calduta sau calda... daca totusi te temi sa folosesti aceste lipiciuri, incearca sa cauti la farmacie sau la alte magazine lipici rezistent pentru unghii false.Si daca nu gasesti atunci data viitoare cand mai folosest incearca sa presezi unghia falsa pe lipici si sa astepti sa se lipeasca minim 5 minutewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le lipesti cu picatura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu picatura

| dddddadada a răspuns:

Picatura