| annempp a întrebat:

Lipiciul pentru lipit unghii false este la fel ca superglue (gen Picatura)? Dau funda, urgent va rog!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu.
Daca ai da cu Picatura, s-ar lipi mult mai durabil si unghia falsa s-ar putea scoate doar impreuna cu unghia naturala.

| 1Marinn1111 a răspuns:

Nu este la fel. Lipiciul pentru unghii false este facut sa nu ardă sau sa degradeze unghiia acum depinde si ve lipici este. Dacă folosești lipiciul ce il iei la set cu unghii false nu va tine cu siguranta.