| madalinaioana08 a întrebat:

Buna :* mi-am luat de curand cele necesare pentru a pune unghii cu gel, insa am o nelamurire..cum se face acea baza acea bombatura? nu-mi reuseste. unghiile imi ies drepte..nu prea au nici o forma.Dau fundita :*

5 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Ai urmat un curs in domeniu? poti risca multe daca nu cunosti f bine tot ce trebuie sa faci in manichiura, sterilizare etc si nu face dupa capul tau.in acest fel inveti si cum se formeaza curba C

| madalinaioana08 explică (pentru LoriLoL):

Crede-ma ca am facut un curs de coafor si nu am invatat absolut nimic..am dat banii degeaba adica 1500 de lei..Nu are rost sa mai fac inca unul sa mai dau iarasi aceeasi suma..Mersi oricum

| LoriLoL a răspuns (pentru madalinaioana08):

Pai puteai sa te interesezi de o scoala mai buna, sa nu dai banii degeaba.in fine

| LoriLoL a răspuns:

Ti-am putea spune cu mare drag dar nu e drept pentru cei care platesc o taxa in acest fel si cei care nu fac nimic.